Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 03:59:43

Менщина впроваджує сортування сміття

08.01.2018   10:16

З 2015 року в Менському районі діє програма «Поводження з твердими побутовими відходами», яку ініціювало комунальне підприємство «Менарайкомунпослуга» місцевої районної ради. Основна мета програми – видалення сміття шляхом встановлення контейнерів під полімери та скло.

– Перші контейнери були встановлені в райцентрі біля п’ятиповерхівок у 2015 році. Після цього до нас почали звертатися депутати міської та районної рад, підтримали нашу ідею. Тоді були облаштовані контейнери в Мені, Киселівці, Дягові, Макошине. Цю програму підтримав Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації, – розповідає директор КП «Менарайкомунпослуга» Валерій Квашук.

Далі була розроблена програма для встановлення контейнерів у інших населених пунктах. Крім того, з обласного фонду навколишнього природного середовища, розпорядником якого є Департамент екології та природних ресурсів ОДА, минулоріч виділено 190 тисяч гривень для облаштування місць роздільного збору твердих побутових відходів у населених пунктах Менщини.

Наразі в районі встановлено 33 бетонні майданчики, 65 контейнерів під полімери і 65 під скло. Також проводиться сортування та пресування сміття.

Упродовж 2016-2017 років до Чернігова на переробку з Менського району вивезено понад 14 тонн склобою, майже 10 тонн макулатури, біля 5 тонн пет-пляшок (127 тисяч штук), 807 кілограми поліетилену та 300 кілограмів пляшок з-під хімії.

Те сміття, що не підлягає переробці, вивозиться на полігон поблизу села Покровського.


За матеріалами інтернет-видання «Менщина»

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини