Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 03:25:29

Поліція затримала викрадача благодійної скриньки

08.01.2018   09:50

В Новгород-Сіверському поліцейські оперативно встановили особу та затримали 27-річного місцевого жителя, який в одному з магазинів міста відкрито заволодів скринькою для збирання благодійної допомоги на лікування дитини.

До чергової частини Новгород-Сіверської поліції звернулась продавець місцевого магазину і повідомила, що невідомий чоловік відкрито заволодів скринькою для пожертв. Гроші в ній призначалися для лікування тяжкохворої дитини. Небайдужі містяни вже встигли назбирати близько півтисячі гривень.

За викликом на місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці опитали працівницю магазину та свідків події, встановили прикмети зловмисника і напрямок його втечі. Завдяки злагодженій роботі поліцейських пошуки грабіжника були нетривалими. Вже за кілька годин оперативники поліції виявили і затримали втікача.

Підозрюваним виявився 27-річнимй місцевий мешканець. Він в усьому зізнався та надав правдиві свідчення. Частину грошей вилучено.

Наразі поліцією відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), карається позбавленням волі на строк до 4 років.

Слідство триває.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини