Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 02:46:57

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

03.01.2018   09:34Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 січня до 8:00 3 січня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме:  4 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 випадок знищення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 4 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

- в с. Ясна Зірка Носівського району по вулиці Конституції, 1 о 7 год. 30 хв. 2 січня було виявлено труп чоловіка 55-60 років. З місця події вилучено осколки скла розсіювача протитуманної фари автомобіля, пластиковий фрагмент кузова автомобіля з нашаруваннями фарби та гіпсовий зліпок протектора шини колеса. За всіма ознаками відбувся переїзд тіла автомобілем. Особа загиблого та автомобіль встановлюються;

- в м. Чернігові по проспекту Миру, 17 о 14 год. 15 хв. 2 січня водій автомобіля "Subaru Outback" під час паркування проявив неуважність (замість застосування гальмування натиснув на педаль газу) та здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги був доставлений до травмпункту Чернігівської міської лікарні №2, після медичного огляду відпущений додому;

- біля с. Снов’янка Чернігівського району о 17 год. 21 хв. 2 січня водій рейсового автобусу «БАЗ-А079 Еталон» сполученням «Чернігів-Ушня» здійснив наїзд на велосипедиста, який рухався в зустрічному напрямку. Внаслідок події велосипедист, 1961 року народження, від отриманих травм загинув на місці аварії;

- в м. Городня по вулиці 1-го Травня, 144 о 17 год. 57 хв. 2 січня водій автомобіля "Toyota Corolla" не врахував дорожньої обстановки та здійснив наїзд на пішохода, що рухався по не освітлюваній ділянці дороги. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Городнянської центральної районної лікарні.


Пожежі – 4, з них 2 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті та  1 пожежа на транспорті.


Знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській областіо 13 год. 20 хв. 2 січня знищено артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено 1 січня на відкритій території біля с. Рубанів Талалаївського району.


Інформація щодо події, пов’язаної із захворюванням дітей на "ротовірусний гастроентерит":

Станом на 15 год. 2 січня виписано всіх дітей ясельної групи Ніжинського дошкільного навчального закладу № 12, які знаходилися на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Ніжинської центральної міської лікарні ім. Галицького з діагнозом "ротовірусний гастроентерит".


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 2 січня до 20 години 3 січня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ, місцями з мокрим снігом, вночі та вранці туман. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області протягом доби 0-5º тепла.
По Чернігову температура вночі 1-3º тепла, вдень 2-4º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини