Браконьєр стріляв у лісівників
У лісі, поблизу села Адамівка Носівського району Чернігівщини, відбулася сутичка між лісовою охороною ДП «Ніжинське лісове господарство» та браконьєрами.

Помітивши сліди від позашляховика, лісівники згодом знайшли у лісі ретельно заховану тушу убитої зловмисниками косулі. Через деякий час браконьєри повернулися за здобиччю і, потрапивши в засідку, почали втікати та відстрілюватись.
Лісові охоронці натрапили на протекторні сліди між селами Іржавець та Адамівка Носівського району. Слід рушив углиб лісу. Вже далі вони помітили слід людини з собакою, яких висадили з тієї ж автівки. Сумнівів не залишилося – це браконьєри. Не гаючи часу, працівники лісового господарства ухвалили рішення переслідувати невідомих. Досвідчений мисливствознавець Володимир Яковенко поїхав у бік села, аби там перегородити шлях браконьєрам, а його напарник пішов по їхньому сліду. За деякий час він натрапив на кров і вже по кривавому сліду на сніговому покриві знайшов убиту тварину. Це була молода косуля. Тварину застрелили і перерізали їй горло, але шкуру зняти не встигли – щось злякало зловмисників, тож вони ретельно заховали косулю в імпровізовану схованку. Очевидно, що вирішили повернутися за здобиччю пізніше. Косуля ж була ще тепла, кров на її ранах ще навіть не встигла запектись.
За деякий час по тварину прийшло троє зловмисників. Побачивши лісівників, вони дались навтьоки. На підкріплення лісовим охоронцям приїхали єгері місцевого мисливського господарства. Незважаючи на це, догнати браконьєрів одразу не вдалося. Один із них, втікаючи, викинув рушницю, а другий почав відстрілюватись. Після того як в нього закінчились набої, браконьєр викинув рушницю, дістав ніж і кинувся на лісового охоронця.
За словами міжрайонного мисливствознавця ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимира Яковенка, впіймати браконьєрів вдалося аж пізно ввечері. Ними виявилися мешканці села Адамівка. Однак, доки лісова охорона та працівники правоохоронних органів оглядали місце злочину, зловмисникам вдалося втекти, побивши єгерів, які їх охороняли.
Особу браконьєра, який стріляв по лісівниках та кидався на них з ножем встановили. З’ясувалося. що дві одиниці зброї, з яких стріляли в дику козу, є нелегальними і ніде не числяться. За фактом браконьєрства порушено кримінальне провадження за частиною першою статті 248 Кримінального кодексу України – незаконне полювання. Ще одне кримінальне провадження порушене за частиною першою статті 345 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу. Максимальна санкція даної статті передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.
За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.