Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 08:51:08

У Чернігові з нового року загалом 211 лікарів та медичних сестер безкоштовно їздитимуть у тролейбусах

27.12.2017   14:46

27 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вніс зміни до переліку окремих категорій пасажирів для проїзду у міському пасажирському електротранспорті у 2018 році за рахунок міського бюджету.

До цього переліку додається ще 55 лікарів та медичних сестер лікувально-профілактичних закладів. На фінансування пільгового проїзду в електротранспорті рішенням 26-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання з міського бюджету додатково виділено 120 450 грн.

Загалом право безкоштовного проїзду з 1 січня 2018 року надається 261 особі.

Тепер у цьому переліку:
- 211 лікарів та медичних сестер лікувально-профілактичних закладів,
- 15 співробітників КП "Муніципальна варта",
- 15 працівників Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,
- 12 представників міської організації Товариства Червоного Хреста України,
- 5 перекладачів-дактилологів Чернігівської організації Українського товариства глухих,
- 3 працівника управління ЖКГ міської ради.

Окремі категорії пасажирів, яким необхідно оперативно пересуватися по місту у зв’язку з виконанням своїх службових обов’язків, були визначені відповідно до звернень керівників міських служб.

За даними управлінь соцзахисту районних у місті рад загальна кількість осіб, які мають право на пільговий проїзд по місту Чернігову, складає понад 85 тисяч громадян.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини