Поліція забезпечила публічний порядок під час виборів у об’єднаних територіальних громадах
Завдяки чітким злагодженим діям поліції та вжитим профілактичним заходам вибори голів та депутатів об’єднаних територіальних громад пройшли без значних порушень.
24 грудня на Чернігівщині проходили вибори у чотирьох громадах: Височанській сільській, Варвинській селищній, Линовицькій селищній та Городнянській міській об’єднаних територіальних громадах.
Охорону публічного порядку на 45 дільницях здійснювали близько сотні поліцейських.
Поліція отримала кілька повідомлень про ймовірні порушення, за фактами яких проводиться перевірка та буде прийняте рішення згідно закону.
Грубих порушень публічного порядку не допущено.
Поліція Чернігівщини
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.