Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 13:23:12

Путівки за рахунок коштів Фонду отримали 1147 хворих - працюючих людей та 35 дітей

23.12.2017   09:19Агенцiя

Важливим напрямком роботи Фонду соціального страхування України в частині надання медико-соціальних послуг працюючим особам є забезпечення їх відновлювальним лікуванням (медичною реабілітацією) в умовах реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Так, на протязі поточного року коштом Фонду оплачено медичну реабілітацію (відновну терапію) 1182 мешканцям Чернігівщини.

За рахунок бюджетних асигнувань Фонду на ці цілі придбано 1182 реабілітаційних путівок згідно заявок закладів охорони здоров’я області.

Всі путівки були передані для проходження курсу реабілітації після перенесених захворювань і травм (не пов’язаних з виробництвом) застрахованим особам, що проходили стаціонарне лікування. Видачу путівок здійснювали відбіркові комісії, що створені в 35 лікарнях області, за умови наявності у хворих медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря для доліковування в санаторіях по дев’яти профілях.

Таким чином отримали путівки 1147 хворих – працюючих людей та 35 дітей:
– з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи (388 осіб, в т.ч. 27 дітей (у супроводі дорослого);
– після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах (200 осіб);
– після гострих цереброваскулярних порушень (177 осіб);
– після оперативних втручань на органах травлення (151 особа);
– після операцій ортопедичних, травматологічних при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні і реєндопротезуванні, реплантації кінцівок (130 осіб, в т.ч. 2 дитини (у супроводі дорослого);
– порушень перебігу вагітності (81 особа);
– медико-психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО (12 осіб);
– після хірургічного втручання на органах сечостатевої системи та після оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії (33 особи);

– післяопікових хворих (10 осіб, в т.ч. 6 дітей (у супроводі дорослого).
До відома працюючих: з 1 січня 2018 року запроваджується новий механізм та умови відновлювального лікування – Фонд здійснюватиме відшкодування (оплату) санаторно-курортним закладам витрат за надані соціальні послуги з лікування осіб,  застрахованих за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, і їх дітей в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. Відповідний Порядок затверджено постановою правління Фонду від 13.07.2017 №39 за погодженням з Міністерством охорони здоров’я. Важливою новацією є право вільного вибору санаторію відповідно до медичних показань за профілем медичної реабілітації згідно лікарського висновку.


Галина Мазур, заступник начальника  відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.