Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 16:16:42

Учителі та медичні працівники до кінця року отримають премії з міського бюджету

22.12.2017   12:24

Для учителів та медичних працівників Чернігова затверджений преміальний фонд у розмірі 3 млн грн із зекономлених коштів міського бюджету, по 1,5 млн грн на кожну галузь окремо. Таке рішення прийняла міська рада 21 грудня на пленарному засіданні 26-ї сесії, вносячи зміни і доповнення до міського бюджету на 2017 рік.

Під час розгляду цього питання зазначено, що всі заробітні плати у Чернігові профінансовані до кінця року в повному розмірі. Зокрема, забезпечено повне фінансування ПТУ, на це додатково виділено ще 5,1 млн грн.

Крім того, на реалізацію Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки спрямовано близько 1 млн грн.

Додаткові кошти з міського бюджету виділені на придбання складових радіотерапевтичного комплексу лінійного прискорювача для Чернігівського обласного онкодиспансеру в розмірі 3,5 млн грн.

На умовах співфінансування 50:50, або по 2,2 млн грн (повна сума – 4,4 млн грн) надійшла субвенція з державного бюджету для облаштування 3-х футбольних майданчиків зі штучним покриттям у школах № 1, 12, 35.

Місто отримало також призначення субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток у розмірі 18,4 млн грн. З них: 12,4 млн грн – на будівництво дитячого садочка на Масанах, понад 5 млн грн – на придбання сучасного обладнання для медичних закладів міста, 727,5 тисяч грн – на придбання авто для перевезення осіб з інвалідністю для Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району Чернігова.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 16:16

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 60 одиниць спеціальної техніки.

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech 15:56

В понеділок, 19 квітня у Чернігівській області розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води?

Де у Чернігові зупиняється подача гарячої води? 14:00

У зв’язку зі стартом планової ремонтної кампанії на теплових мережах на період з 19 по 23 квітня зупиняється подача гарячої води в житлові будинки, установи та організації, які знаходяться по вул. Музичній, Толстого, Мазепи (від вул. Музичної до площі Перемоги), Жабинського, пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу

У Територіальному управлінні Служби судової охорони розпочався стройовий огляд особового складу 13:47

Сьогодні вранці частина особового складу Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області вишикувалась на подвір'ї службового приміщення для стройового огляду. Це плановий захід, який проводиться двічі на рік – при переході на літній/демісезонний, а також на зимовий однострій.