Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 14:53:19

Жителі Десни будуть зі світлом

22.12.2017   11:55Агенцiя

Проблемні питання забезпечення мешканців селища Десна Козелецького району послугами з електропостачання розглянули учасники наради, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко 21 грудня.

В обговоренні взяли участь керівники Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА, ПАТ «Чернігівобленерго», представники Деснянської селищної ради та Остерської квартирно-експлуатаційної частини.

На сьогодні укладено договір на постачання електричної енергії між Будинкоуправлінням Остерської КЕЧ та ПАТ «Чернігівобленерго», який діє лише до кінця року. Прямі договори з населенням відсутні. Таким чином, відповідно до визначених нормативів квартирно-експлуатаційна частина вимушена продавати електроенергію населенню дешевше, ніж закупає її у постачальника. Через це постійно збільшується заборгованість КЕЧ за спожитий енергоносій.

У ході дискусії прийнято рішення про підписання між ПАТ «Чернігівобленерго» та Будинкоуправлінням Остерської КЕЧ договору про надання електропостачання ще на півроку. Крім того, Остерській КЕЧ рекомендовано активізувати діяльність комісії з технічного обстеження мереж та приладів обліку побутових споживачів. Обстеження необхідно провести, аби ПАТ «Чернігівобленерго» мало змогу укладати прямі договори з населенням.

– На сьогодні нашою головною метою є стале забезпечення жителів селища електричною енергією, тому прошу представників усіх зацікавлених сторін узгодити технічні моменти та виконати взяті на себе зобов’язання, – наголосив Сергій Сергієнко.

Він доручив Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації контролювати виконання досягнутих між учасниками наради домовленостей до остаточного вирішення питання.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.