Фіскальна служба області вдвічі зменшила кількість перевірок
Впродовж одинадцяти місяців поточного року підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 285 документальних перевірок, в тому числі 68 планових перевірок та 217 позапланових.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість перевірок зменшилось вдвічі.
За результатами проведених контрольно-перевірочних заходів донараховано податкових зобов’язань майже 66 млн. гривень.
З донарахованих сум до бюджету вже надійшло 37 млн. грн., з них місцевий бюджет отримав 6 млн. гривень.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression