Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 08:45:39

Поліція оперативно затримала зловмисника, який здійснював незаконну порубку дерев

22.12.2017   07:47

Чоловіка «по гарячих слідах» затримала кримінальна поліція у лісосмузі біля райцентру, де той спиляв кілька ясенів та приготував їх для перевезення.

20 грудня поліція отримала інформацію про незаконну вирубку дерев у лісосмузі за межами Носівки.

Для з’ясування обставин на місце події виїхала слідчо-оперативна група Носівського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області. В лісосмузі правоохоронці застали жителя райцентру, який встиг зрубати кілька ясенів, розпиляв їх та підготував до транспортування.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 246 кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу) - карається штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини