Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 04:10:09

Прокуратура через суд зобов’язала орган місцевого самоврядування забезпечити належну експлуатацію полігону твердих побутових відходів

19.12.2017   07:44

Як встановлено прокурорами, деякі органи місцевого самоврядування не використовують надані законодавством повноваження та, як наслідок, не забезпечують збирання, утилізацію, своєчасне знешкодження та видалення відходів, унаслідок чого відбувається їх накопичення.

Так, на території Ніжинського району уповноваженим органом контролю виявлено функціонування звалища побутових відходів без належних дозвільних документів, що залишилося без відповідного реагування органу місцевого самоврядування.

Вказане місце видалення твердих побутових відходів не відповідає санітарним та екологічним вимогам, що може призвести до забруднення земель, підземних вод та становить реальну небезпеку для навколишнього середовища.

Реагуючи на виявлені порушення Ніжинська місцева прокуратури звернулася до суду з позовом зобов’язати суб’єкт владних повноважень оформити документи на будівництво полігону твердих побутових відходів та забезпечити належну його експлуатацію.

Постановою суду від 4.12.2017 визнано  протиправною бездіяльність  сільської ради та зобов’язано забезпечити  належну експлуатацію  полігону твердих побутових відходів.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини