Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 13:28:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

18.12.2017   09:06Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 17 грудня до 8:00 18 грудня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 випадок загибелі на водному об’єкті, 5 дорожньо-транспортних пригод та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 5 осіб постраждали.


Загибель на водних об’єктах – 1 (за інформацією УДСНС у Чернігівській області):

На території Київського водосховища біля с. Лошакова Гута Козелецького району о 1 год. 15 хв. 17 грудня було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця м. Чернігова, 1973 року народження. Причина та обставини смерті встановлюються.


Дорожньо-транспортні пригоди – 5 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):

- в м. Чернігові на перехресті вулиць І. Мазепи та Музичної о 20 год. 12 хв. 16 грудня водій автомобіля "Mitsubichi Lancer" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги доставлений до травматологічного відділення Чернігівської районної лікарні;

- в м. Чернігові по вулиці 1-го Травня о 21 год. 25 хв. 16 грудня водій автомобіля «ВАЗ-2101» не впорався з керуванням та здійснив наїзд на автомобіль "Nissan Leaf". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Nissan Leaf" отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги доставлений до Чернігівської міської лікарні  №2, після надання медичної допомоги відпущений додому;

- в м. Чернігові по вулиці І. Мазепи, 3 о 17 год. 50 хв. 17 грудня водій автомобіля "BMW 525" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги доставлений до Чернігівської міської лікарні №2;

- в м. Чернігові на регульованому перехресті вулиць Бєлова та Пухова о 18 год. 35 хв. 17 грудня водій автомобіля "Renault Megane" здійснив зіткнення з мопедом "Viper ZS 50". Внаслідок пригоди водій мопеда отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги доставлений до Чернігівської міської лікарні №2;

- в м. Бахмач по вулиці Тиницькій о 20 год. 36 хв. 17 грудня водій невстановленого автомобіля здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги доставлений до Бахмацької центральної районної лікарні.


Пожежі в житловому секторі – 1 (за інформацією УДСНС у Чернігівській області).


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 17 грудня до 20 години 18 грудня очікується хмарна погода з проясненнями, сніг, мокрий сніг. Вдень місцями сильний сніг, слабка хуртовина, налипання мокрого снігу. Вітер північно-східний 7-12 м/с,  вдень місцями пориви до 15-20 м/с. Температура по області вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5° тепла.
По Чернігову температура вночі від 0º до 2º морозу, вдень 1-3º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини