В лісосмузі знайшли жіночій череп та кістки
В лісосмузі поблизу села Чистопілля, Бобровицький район виявлено людський череп та кістки.
Череп, імовірно, належав жінці. Поблизу нього в радіусі 50 метрів виявлено людські кістки. Здебільшого це фрагменти кісток.
Сам череп також ушкоджений, вірогідно, внаслідок удару.
Також у лісосмузі неподалік місця виявлення кісток знайдено рештки чоловічого одягу.
Наразі всі знахідки зібрані та направлені на експертизу.
Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 ККУ – навмисне вбивство.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.