Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 12:49:35

Мобільний додаток "Call-центр CityOn. Чернігів"» та портал міського контакт-центру набирає обертів

15.12.2017   08:18

У Чернігові 13 грудня почав працювати в повному режимі мобільний додаток «Call-центр CityOn. Чернігів» та офіційний портал міського контакт-центру - http://chmkc.com.ua.

Відтепер за їх допомогою в режимі он-лайн усі чернігівці можуть подавати свої звернення до Чернігівського міського колл-центру. Одночасно з цим багатоканальна  телефонна лінія 0800-50-93-50 беззмінно продовжує і надалі цілодобово працювати без вихідних та обідньої перерви. 

Нагадуємо, що міський контакт-центр Чернігова приймає всі звернення, які стосуються проблем, що виникли в будь-якій сфері житлово-комунального господарства міста.

Щоб передати звернення до контак-центру в режимі реального часу за допомогою додатку або веб-порталу користувачу першочергово потрібно зареєструватися (ця процедура робиться тільки один раз),щоб отримати доступ до Особистого кабінету. Після реєстрації користувач має змогу надіслати фото та текстове звернення, а потім в режимі online особисто слідкувати за реагуванням на них. 

Як повідомила керівник колл-центру Оксана Дубровна, що за першу добу за допомогою мобільного додатку та веб-порталу до них надійшло 40 звернень, 5 з яких станом на сьогодні вже виконані. Загалом середня кількість звернень, які надходять через «гарячу лінію»протягом доби, становить 420.

За допомогою додатку та веб-порталу звернення можна передавати як у текстовому вигляді, так і у вигляді фото або відео. Єдине умова - щоб розмір фото або відео не перевищував 50 Мб. Після направлення звернення оператор контакт-центру заявку отримує миттєво. Він перевіряє її на інформаційну змістовність (щоб була зазначена адреса, конкретно визначено, яка проблема). Якщо в направлену звернені не вдається зрозуміти, в чому проблема, чи не зазначена адреса - оператор контакт-центру обов’язково зв’язується з заявником за допомогою чату або телефонного дзвінка та з’ясовує всі інші деталі. Після цього він направляє звернення до компетентної  комунальної служби, розповіла Оксана Дубровна.

Мобільний додаток «Call-центр CityOn. Чернігів» розроблений тапридатний для завантаження на телефони з операційною системою - iOS, Android та Windows Mobile.

Посилання для завантаження додатку:

iOS - https://itunes.apple.com/ru/app/call-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80-cityon-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D0%B2/id1316383208?mt=8

Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.callcenter.chenihiv

Інструкція, як подати звернення та як зареєструвати на веб-порталі і додатку http://chmkc.com.ua/home/article/howplaceorder.

Як працює мапа звернень та на які типи розподіляються звернення читайте в нашій інформації «Сайт міського колл-центру розпочав свою роботу».


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 484 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 484 особи 11:37

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 4 серпня в області щеплено першою та другою дозою 160 735 людей.

Триває ремонт ділянки траси Н-07 поблизу Мирного

Триває ремонт ділянки траси Н-07 поблизу Мирного 11:06

Ще один відрізок дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка у процесі капітального оновлення. Це ділянка протяжністю 9,6 кілометра між селами Олексинці та Мирне Прилуцького (колишнього Срібнянського) району.

Понад 4 тисячі мисливців Чернігівщини не зможуть розпочати сезон полювання. Через несплату аліментів

Понад 4 тисячі мисливців Чернігівщини не зможуть розпочати сезон полювання. Через несплату аліментів 09:26

Найближчі вихідні для поціновувачів мисливства є особливо бажаними та очікуваними, оскільки вже в суботу розпочинається сезон полювання

На Чернігівщині порахували сім'ї

На Чернігівщині порахували сім'ї 08:57

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств на початок 2021 року в Чернігівській області проживає 418 тис. домогосподарств, що складає 2,9% від усіх домогосподарств країни.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:34

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 03 серпня по 08 годину 04 серпня 2021 року