Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 09:09:44

Задоволено позов прокуратури про скасування державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва в історичній частині міста Чернігова

15.12.2017   07:58

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду задоволено позов прокуратури області в інтересах держави в особі Чернігівської міської ради до бюро технічної інвентаризації та Управління адміністративних послуг міської ради щодо скасування рішення про державну реєстрацію права власності за приватною підприємством на об’єкт незавершеного будівництва, розташований в історичній частині міста Чернігова.

Вжиття заходів прокурорського реагування представницького характеру здійснено з метою усунення порушень вимог земельного законодавства, які виникли внаслідок фактичного позбавлення володіння, користування і розпорядження територіальної громади м. Чернігова спірною земельною ділянкою.

Підставою заявлення позову прокуратурою стало визнання в судовому порядку недійсним договору оренди земельної ділянки, на підставі якого ще у 2011 році у користування одному з місцевих товариств передано під забудову земельну ділянку на території архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» площею 0,5447 га.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини