Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 07:32:13

Діяльність комісії Чернігівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо встановлення статусу учасника бойових дій

14.12.2017   13:21Агенцiя

13 грудня у Чернігівському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулося чергове засідання комісії з питань надання статусу учасника бойових дій, на яке були запрошені представники регіональних засобів масової інформації. В роботі комісії також брали участь представники Генерального штабу Міністерства оборони України.

Слід зауважити, що за час проведення АТО комісією розглянуто 526 матеріалів щодо встановлення статусу УБД, з яких лише 28 було направлено на доопрацювання (бракувало необхідних документів), а інші заяви вирішено позитивно.

В поточному році із відповідними заявами звернулося 113 осіб, з яких встановлено статус – 100 особам. Відправлено на доопрацювання 10 матеріалів та відмовлено 3 чоловікам у зв’язку із набуттям рішення суду за вчинення тяжкого злочину в зоні АТО.

Завершилася робота комісії приємною подією – врученням відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» члену комісії – керівнику сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Чернігівській області Альберту Черешку.

 
За матеріалами Чернігівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини