Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 20:09:29

Відбулася прес-конференція з приводу першого балу-аукціону "Діамантові Янголята"

14.12.2017   12:56Агенцiя

Відбулася прес-конференція з приводу першого балу-аукціону «Діамантові Янголята» в Чернігові, який заплановано провести у концерт-холі комплексу «Градецький» 16 грудня о 18:00.

У рамках реалізації проекту міжнародного історичного благодійного дитячого казково-зимового фестивалю-конкурсу краси, творчості й таланту «Княжна та Княжич Київської Русі 2017» командою ГО КТО «Академія Зірок» буде реалізовано перший зимовий різдвяний благодійний бал-аукціон «Діамантові Янголята» у концерт-холі комплексу «Градецький», де буде представлено як дитячі роботи для продажу, так і майстерно написані яскраві картини професійних художників.

Метою проекту є збір коштів для допомоги дитячому відділенню Чернігівської обласної дитячої лікарні КЛПЗ та відділенню анестезіології з ліжками інтенсивної терапії для новонароджених та недоношених новонароджених дітей.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ОДА Олександр Левочко нагадав, що 20 листопада стартувала благодійна акція-марафон «Промінь надії», до якої активно долучилися різні організації та заклади (в результаті чого зібрали 125 тис. грн.), а дізнавшись про цю акцію, ГО КТО «Академія Зірок» запропонувала спільне партнерство. Крім того, до благодійності приєдналася Національна спілка художників України (презентовано 19 полотен) та Чернігівське об’єднання художників «Деснянська палітра» (подаровано 20 картин).

Головний лікар онкологічного диспансеру, заслужений лікар України Валерій Зуб доповів, що в результаті благодійного марафону «Промінь Надії» для придбання лінійного прискорювача на 5 грудня було зібрано від фізичних осіб майже 600 тис. грн., а від юридичних – майже 1,5 млн. грн.
Також Валерій Зуб, за допомогою короткої презентації, розповів, що до онкодиспансеру щорічно звертаються близько 120 тис. пацієнтів і близько 5000 потребують променевого лікування, але на сьогоднішній день диспансер має 2 морально застарілі апарати іонізуючого опромінення, що працюють на кобальті, заміна якого кожні 2 роки коштує 10 млн. грн. Тому саме лінійний прискорювач зможе замінити із суттєвими перевагами ці апарати, адже він сам може генерувати радіоактивний промінь необхідного походження, діаметру і напрямку дії. І хоча прискорювач уже придбано, але для його повноцінного функціонування необхідно ще 4 млн. грн.

Президент міжнародного історичного благодійного дитячо-казково-зимового фестивалю краси, творчості й таланту «Княжна і Княжич Київської Русі» і благодійного зимового балу-аукціону Янітта Мушинська доповіла, що фестиваль проходить вже вдруге - минулого року були діти з 20 міст країни, а цього року вирішили поєднати це з благодійним балом. Діти привезуть із собою лоти для благодійного аукціону, кошти від якого підуть на користь діток у відділенні інтенсивної терапії дитячої обласної лікарні. В результаті буде поєднано 2 заходи – діти допоможуть хворим дітям, а дорослі – дорослим, адже лише поєднавшись, можна зробити добру справу.

Завідуючий відділенням інтенсивної терапії новонароджених і недоношених дітей дитячої Чернігівської обласної лікарні Михайло Клим констатував, що медицина нині дороговартісна, хоча й лікарі роблять усе можливе для життя людей, але апаратура і витратні матеріали дорогі, тому дітки потребують спонсорських коштів, сподіваючись на які і організовано означений благодійний аукціон.

Також він наголосив, що усі працівники обласної лікарні долучилися до благодійності і перерахували свої денні заробітки на користь онкодиспансеру.

Голова ГО КТО «Академія Зірок» Марія Панкратьєва висловила свою радість від запланованого заходу і сподівання на його ефективність, від чого і хворих діток стане менше, і дорослі онкохворі отримають надію.

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.