Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 06:55:12

В районі ЗАЗ тривають пошуки причини витоків води

14.12.2017   11:19

Другу добу в районі ЗАЗ (вулиця Кільцева – провулок Кільцевий) КП «Чернігівводоканал» проводить пошуки причин витоків води на поверхню.

Для виявлення причин вірогідного місця пориву водопроводу, вчора, 13 грудня, від водопостачання (за попереднім погодженням) було відключено промислові  об’єкти в цьому районі міста.  Незважаючи на відключення за ніч витоки води не припинилися. Сьогодні, для усунення аварійної ситуації, прийнято рішення про тимчасове обмеження водопостачання садового товариства «Буддеталь» та кількох приватних будинків, розташованих у провулку Кільцевий. Відключення триватиме до 17 години 14.12.2017.

До аварійно-диспетчерської служби КП «Чернігівводоканал» надійшло повідомлення про витоки води в районі ЗАЗ (вулиця Кільцева – провулок Кільцевий). Стічні води мали запах, характерний для стічних вод каналізації. Але, в цьому районі міста немає каналізаційних мереж, які перебувають на балансі КП «Чернігівводоканал».

При обстеженні було встановлено, що вода витікає через каналізаційні мережі, які раніше належали підприємствам міста (відомчі мережі), а зараз ніким не обслуговуються, не експлуатуються та знаходяться у занедбаному стані. Жодному підприємству або приватним особам в цьому районі міста послуга з водовідведення КП «Чернігівводоканал» не надається.

Було визначено, що витоки води могли відбуватися з двох причин:
    В результаті пошкодження водопровідної мережі;
    В результаті приєднання фізичної або юридичної особи до безгосподарних мереж та зливу в них стічних вод каналізації.  

І в першому, і в другому випадку знайти причину аварійної ситуації можливо лише  почерговим відключенням від водопостачання об’єктів, приєднаних до водопровідних мереж.

Сподіваємось, що до кінця дня причини витоків води будуть встановлені, а аварійна ситуація – усунена. За результатами проведення робіт буде надана розширена інформація.


Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини