Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 12:22:28

Владислав Атрошенко закликав чернігівців до подальшої участі в обговоренні зовнішнього вигляду міста

14.12.2017   09:52

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звертається до жителів міста з закликом до подальшої участі в обговоренні зовнішнього вигляду Чернігова:

- У нас відбулися громадські слухання щодо реконструкції «Алеї героїв» та ремонту «нижньої» частини Валу. Я хочу подякувати всім учасникам, які взяли участь у обговорені та продовжують звертатися до мене зі своїми ідеями та пропозиціями.

І надалі я запрошую містян до активної участі в обговоренні всіх проектів. Але я би просив виключити з нашого діалогу ультимативні риторику й тим більше погрози. Я прошу цього як людина і як міський голова.

Ми відкриті, і я прошу всіх активістів з конструктивними пропозиціями вносити їх. Є можливість у рамках існуючого проекту  зробити коригування – нехай це навіть вимагатиме часткового доопрацювання креслень і зміни кошторису.  Та це буде співпраця у конструктивній формі.

Я категорично не сприймаю позицію, що потрібно проекти зупинити взагалі - це шлях в нікуди. Тому що до будь-якого проекту, яким би він не був, завжди можна ще розробити 10 альтернативних проектів. І не факт, що в будь-якого наступного проекту буде більше прихильників і менше людей, яким це буде не подобатися. І не факт, що якщо цьому активу щось сподобається, то завтра не здається інших представників громади, які скажуть: «Послухайте, що ви тут наліпили, зупиніть це, оголосіть новий конкурс! Той проведений  не за правилами, а на новому ще через два роки ми визначимося, як там робити правильно!»

Я ще раз кажу, що запрошую всіх до діалогу, конструктивні пропозиції ми завжди готові вислухати і прийняти. Вчора та сьогодні ми провели вже кілька зустрічей з активістами. Були висловлені певні зауваження по проектам, я їх вислухав та сприйняв. Ми готові разом з проектанами обговорювати деталі кожного проекту, шукати консенсус та вносити зміни.

У нас всі плани на наступний рік є в публічному доступі. Ми їх закладали в бюджет, за який публічно голосували депутати міської ради. Будь ласка, долучайтеся зараз! Щоб знову це не було для когось новиною в подальшому - коли розробиться цей новий проект і коли пройдуть слухання цього проекту на містобудівній раді. І я запрошую громадський актив бути присутніми на її засіданнях.  

Наступними великими і важливими проектами будуть реконструкції Центрального Парку Культури та відпочинку і Привокзальної площі. Давайте разом дивитися на ці об’єкти та шукати найкращі можливості для їх перетворення. У конструктивний частині ми готові максимально врахували всі пропозиції.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику

15 років позбавлення волі за зґвалтування малолітньої дитини. Апеляційний суд залишив без змін вирок дядьку-гвалтівнику 11:45

Чернігівський апеляційний суд підтримав позицію ювенального прокурора і залишив без змін вирок Ніжинського міськрайонного суду від 01.04.2021.

Обережно: діють шахраї!

Обережно: діють шахраї! 11:30

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома платників Чернігівщини, що під виглядом податківців діє група шахраїв.

Чернігівська область: дотримання правил пожежної безпеки в жнива під постійним контролем рятувальників

Чернігівська область: дотримання правил пожежної безпеки в жнива під постійним контролем рятувальників 11:15

Щоденно співробітники районних управлінь та відділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області проводять профілактичні рейди місць збирання, переробки та зберігання зернових.

В Чернігові затримано батька, який зґвалтував свою неповнолітню доньку

В Чернігові затримано батька, який зґвалтував свою неповнолітню доньку 11:00

В ніч на 30 липня до правоохоронних органів звернулася мешканка Чернігова, яка повідомила про зґвалтування її п’яним чоловіком 14-річної дитини.

З 1 серпня 2021 року на Чернігівщині заборонено ловити раків, - Чернігівський рибоохоронний патруль

З 1 серпня 2021 року на Чернігівщині заборонено ловити раків, - Чернігівський рибоохоронний патруль 10:45

Щорічна літньо - осіння заборона на вилов раків, яка вводиться на період другої линьки раків, у цьому році на території Чернігівської області, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства НААН, розпочинається з 1 серпня і триватиме до 20 вересня (включно).