Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 21:49:08

Як сьогодні в Корюківці зламали Фьодорова. ФОТО

13.12.2017   14:12

13 грудня 2017 року. Прикордонне містечко Корюківка. Чернігівщина.

Виконуючи волю патріотично налаштованих корюківчан, продовжуючи важливу історичну місію, націоналістами з формації С14 повергнуто один із останніх ідолів чекістам на Чернігівщині - скинуто з постаменту погруддя Олексію Федорову.

Він особисто підписував смертні вироки та прирікав на заслання «ворогів народу». Його кар’єра – це сходження по головах і трупах інших партійних функціонерів. Радянська пропаганда зліпила з Олексія Федорова героя партизанського підпілля. Фактично ж перший секретар обкому партії розгорнув проти українського селянства справжній комуністичний терор. Він один із реалізаторів Голодомору в Україні. З початком другої світової війни після розгрому загоном Федорова окупаційного гарнізону в Корюківці, він спровокував каральну акцію мадярів і мовчки спостерігав за тим, як вони спалюють містечко. Це була наймасштабніша каральна акція за всю історію другої світової війни. Воював з УПА. До скону був вірним сталінцем.

Незважаючи на те, що Федоров підпадає під декомунізаційне законодавство, до цього часу він продовжував стояти в центрі Корюківки. За нашою інформацією, чиновники з ОДА всіляко гальмували та саботували процес демонтажу ідола, тому було ухвалене рішення не затягувати до наступного року і скинути ката. Це останній ідол чекістам, повергнутий націоналістами. Раніше в Корюківці С14 скинули бюст одному з організаторів НКВД на Чернігівщині Олександру Гарнієру.


https://bitvazaurozay.livejournal.com/307851.html?utm_source=fbsharing&utm_medium=social

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.