Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 19:40:05

В області зафіксовано факти порушення правил полювання

13.12.2017   12:13Агенцiя

7 – 9 грудня поточного року рейдовою перевіркою в мисливських угіддях області виявлено низку порушень.

Так, вночі близько 23 год. 07 грудня біля с. Осьмаки Менського району держінспектори намагалися затримати браконьєрів, які пересувалися  на Тойоті Хайлакс (Toyota Hilux). Нажаль, затримати потужний позашляховик не вдалось. Особи порушників наразі встановлюються.

09 грудня біля с. Хибалівка Куликівського району затримано мисливця, який незаконно добув козулю. Складено протокол про адмінправопорушення за ч. 2 ст. 85 КУпАП (порушення правил полювання). В установленому порядку  вилучено рушницю, незаконно добуту тварину та документи. Протокол направлено на розгляд до суду для прийняття рішення по суті. За таке порушення правил полювання законодавством України передбачено штраф у розмірі від 1020 до 2040 грн., конфіскацію незаконно добутої тварини, рушниці, позбавлення права полювання на строк до 3-х років та відшкодування збитків у розмірі 32 тис. грн., завданих незаконним добуванням тварини.

Там же, цього дня затримано мисливця, який полював без належних документів (забув в автівці на іншому березі річки). Порушник відбувся штрафом у 170 грн.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression