Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 5 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 3 особи постраждали.
Стан доріг:
Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 40 одиниць техніки та 55 працівників від ДП «Чернігівський облавтодор».
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
На автодорозі Промислова-Леляки (Прилуцький район) о 10 год. 20 хв. 12 грудня водій автомобіля «УАЗ» не справився з керуванням, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди водій автомобіля та два пасажири отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Прилуцької міської лікарні.
Пожежі – 5, з них 4 пожежі в житловому секторі (загинула 1 особа) та 1 інша пожежа.
Інші події - 1:
В м. Носівка по вулиці Зеленій, 32 о 15 год. 15 хв. 12 грудня в житловому будинку було виявлено тіло особи чоловічої статі. Ймовірна причина смерті - отруєння чадним газом.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 12 грудня до 20 години 13 грудня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, місцями слабкий туман, на дорогах ожеледиця. Вдень дощ з мокрим снігом. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний 5-10 м/с.
Температура по області вночі від 2º морозу до 3° тепла, вдень 0-5° тепла.
Температура по м. Чернігову вночі 1-3° тепла, вдень 2-4° тепла.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.