Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 05:57:32

Вогнеборці під час ліквідації пожежі врятували 55-річного чоловіка та його 52-річну дружину

13.12.2017   07:37

11 грудня о 15:45 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу будинку на двох господарів у приватному житловому секторі по 1-му пров. Кривоноса 8.

Загоряння помітили сусіди та одразу зателефонували до Служби порятунку "101".

За викликом, до місця події прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста у складі 10 чоловік особового складу та двох одиниць спеціальної техніки. На час прибуття вогонь вирував в одній із кімнат помешкання, а в будинку спостерігалось щільне задимлення. Існувала загроза поширення полум'я на поруч розташовану сусідську квартиру.

Рятувальники у захисних протигазах зайшли у заповнену димом оселю та в одній з кімнат у непритомному стані виявили 55-річного чоловіка та його 52-річну дружину. Вогнеборці винесли постраждалих на свіже повітря та передали медичним працівникам. Проте від медичної допомоги та госпіталізації вони відмовилися.

Завдяки злагодженим та професійним діям рятувальників пожежу о 16:08 було локалізовано та о 16:48 ліквідовано.

Причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів пічного опалення, а саме те, що в безпосередній близькості від опалювальної печі знаходились дрова та домашні речі господарів, які й зайнялися внаслідок дії температури.

Рятувальники звертають увагу населення бути уважними та обережними при користуванні опалювальними і обігрівальними приладами. Ні в якому разі не можна допускати їх перегрівання, залишати їх без нагляду та розташовувати поблизу них ліжка, меблі, дрова або інші спалимі речі.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини