Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:08:55

За підтримки Станіслава Прокопенка в Ріпкинському районі розпочалася акція "Здорове дитинство"

15.06.2012   17:17Агенцiя

У вівторок, 12 червня, відбувся перший виїзд бригади лікарів з Чернігівської обласної дитячої лікарні для проведення медичного обстеження дітей Ріпкинського дитячого садочку "Колосок".

Лікарі оглянули 65 дітей дошкільного віку. Перед виїздом до району лікарі ретельно вивчили ситуацію зі станом здоров'я дітей дошкільного віку у Ріпкинському районі. Бригада була сформована з профільних лікарів, виходячи з тих захворювань, на які найчастіше страждають ріпкинські дошкільнята. Діток оглядали педіатр, хірург, окуліст, отоларинголог, невропатолог.

За результатами обстеження 33 дітей направлені до Чернігівської обласної дитячої лікарні для стаціонарного лікування, 8 отримали призначення для лікування в себе вдома.

Виїзди бригад лікарів відбуватимуться щотижня. Наступного тижня будуть обстежені 70 дітей з дитячого садочку "Веселка". Лікарі планують провести медогляд всіх дітей дошкільного віку Ріпкинського району. За результатами обстеження фахівці розроблять ряд профілактичних заходів для того, щоб запобігти найпоширенішим серед дітей хворобам - порушення постави, зору та дихальних шляхів.

Акція "Здорове дитинство" стала можливою завдяки підтримки першого заступника голови Чернігівської ОДА Станіслава Прокопенка. Саме він вийшов з такою ініціативою, яку підтримало керівництво Чернігівської обласної дитячої лікарні. "Ми хочемо, щоб у нас росли здорові дітки, - сказав Станіслав Прокопенко. - Я сам батько, і я знаю, наскільки важливо вчасно виявити та пролікувати хворобу".

Окрім профілактичних заходів лікарі розроблять цілу систему, яка допоможе врахувати особливості дитячого розвитку при переході з садочку до школи. Будуть підготовлені рекомендації лікарів щодо харчування, тривалості уроків та перерв, необхідних фізичних вправ для гармонійного та здорового розвитку дітей. Вже є домовленість із Ріпкинською гімназією, яка братиме участь в акції. Керівництво цього навчального закладу підтримало ініціативу Станіслава Прокопенка та Чернігівської обласної дитячої лікарні і готове організувати навчальний процес виходячи з рекомендацій фахівців.   

Світлана Піддубна   

(PR)

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини