Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 07:23:08

За підтримки Станіслава Прокопенка в Ріпкинському районі розпочалася акція "Здорове дитинство"

15.06.2012   17:17Агенцiя

У вівторок, 12 червня, відбувся перший виїзд бригади лікарів з Чернігівської обласної дитячої лікарні для проведення медичного обстеження дітей Ріпкинського дитячого садочку "Колосок".

Лікарі оглянули 65 дітей дошкільного віку. Перед виїздом до району лікарі ретельно вивчили ситуацію зі станом здоров'я дітей дошкільного віку у Ріпкинському районі. Бригада була сформована з профільних лікарів, виходячи з тих захворювань, на які найчастіше страждають ріпкинські дошкільнята. Діток оглядали педіатр, хірург, окуліст, отоларинголог, невропатолог.

За результатами обстеження 33 дітей направлені до Чернігівської обласної дитячої лікарні для стаціонарного лікування, 8 отримали призначення для лікування в себе вдома.

Виїзди бригад лікарів відбуватимуться щотижня. Наступного тижня будуть обстежені 70 дітей з дитячого садочку "Веселка". Лікарі планують провести медогляд всіх дітей дошкільного віку Ріпкинського району. За результатами обстеження фахівці розроблять ряд профілактичних заходів для того, щоб запобігти найпоширенішим серед дітей хворобам - порушення постави, зору та дихальних шляхів.

Акція "Здорове дитинство" стала можливою завдяки підтримки першого заступника голови Чернігівської ОДА Станіслава Прокопенка. Саме він вийшов з такою ініціативою, яку підтримало керівництво Чернігівської обласної дитячої лікарні. "Ми хочемо, щоб у нас росли здорові дітки, - сказав Станіслав Прокопенко. - Я сам батько, і я знаю, наскільки важливо вчасно виявити та пролікувати хворобу".

Окрім профілактичних заходів лікарі розроблять цілу систему, яка допоможе врахувати особливості дитячого розвитку при переході з садочку до школи. Будуть підготовлені рекомендації лікарів щодо харчування, тривалості уроків та перерв, необхідних фізичних вправ для гармонійного та здорового розвитку дітей. Вже є домовленість із Ріпкинською гімназією, яка братиме участь в акції. Керівництво цього навчального закладу підтримало ініціативу Станіслава Прокопенка та Чернігівської обласної дитячої лікарні і готове організувати навчальний процес виходячи з рекомендацій фахівців.   

Світлана Піддубна   

(PR)

Останні новини Чернігівщини

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу 07:12

10-річний Андрійко обожнює плавати. Кілька років хлопчик відвідував басейн у дитячій поліклініці по вулиці Рокосовського.

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич 07:04

На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу селаа Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське.

У Менській громаді відкрили соціальну пральню

У Менській громаді відкрили соціальну пральню 07:00

6 грудня відбулося відкриття соціальної пральні в рамках реалізації грантового проєкту Соціальна пральня «Достойне життя»

Профспілка поліцейських Чернігівщини запрошує дітей взяти участь у конкурсі малюнку

Профспілка поліцейських Чернігівщини запрошує дітей взяти участь у конкурсі малюнку 06:53

З 6 по 23 грудня цього року триватиме конкурс дитячого малюнка, який організовує первинна профспілкова організація Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Всеукраїнської профспілки Національної поліції.