Прокурором у апеляційному суді доведено вину двох осіб у вчиненні злочинів проти власності – засуджено до 8 років позбавлення волі
Апеляційний суд Київської області залишив без задоволення скарги обвинувачених про пом’якшення покарання за вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова, яким у вересні поточного року мешканку м. Чернігова засуджено за 27 епізодів крадіжок майна громадян (ч. ч. 1, 2 ст. 185 КК України), 2 пограбування (ч. 2 ст. 186 КК України), та 4 розбійні напади (ч. 2 ст. 187 КК України), вчинені за попередньою змовою з її співмешканцем.
Вироком суду обвинувачену засуджено до 8 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна, іншу особу – до покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років 6 місяців, з конфіскацією майна.
Прокурор у судовому засіданні довів, що суд першої інстанції при ухваленні вироку врахував обставини вчинення такої кількості епізодів злочинів, що відносяться до категорії тяжких, невідшкодування заподіяних потерпілим збитків, а також те, що обвинувачені вже мали кримінальний досвід у скоєнні розбійних нападів на території м. Києва, проте на шлях виправлення не стали.
Суд апеляційної інстанції підтвердив обґрунтованість та справедливість призначеного покарання, у зв’язку з чим апеляційні скарги залишив без задоволення, а вирок без змін.
Рішення суду набрало законної сили.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.