Демонтаж комуністичного п’єдесталу
Проводиться демонтаж п’єдесталу, що розташований на бульварі по проспекту Миру від проспекту Перемоги до вул. Івана Мазепи у м. Чернігові.
Відповідне рішення було підтримане на засіданні виконкому Чернігівської міської ради, у зв’язку з необхідністю здійснення підготовчих робіт для спорудження Меморіалу Захисників України.
Роботи проводить управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.
Після демонтажу лабрадорит та гранітна брекчія, якими облицьований постамент та зроблене мощення, передасться на зберігання комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.