Група затримання поліції охорони попередила дві крадіжки з охоронюваних об’єктів
Протягом двох діб наряд поліції охорони двічі завадив зловмисникам довести свій злочинний замисел до кінця.
Так, близько другої ночі другого грудня спрацювала охоронна сигналізація на будівлі одного з чернігівських підприємств по вулиці Івана Мазепи. При виїзді на місце пригоди та обстеженні споруди поліцейські виявили незамкнене підвальне приміщення, а всередині – молодика, який не зміг до пуття пояснити, що він тут робить. На об’єкт була викликана слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції, яка і встановила особу нічного візитера.
При поверхневому огляді 20-річного чернігівця, що мешкає в іншому кінці міста, у нього було виявлено пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору та згорток з речовиною рослинного походження зеленого кольору.
Наразі відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (зберігання наркотиків).
А в ніч на 4 грудня поліцейські цього ж наряду прийняли виклик про спрацювання тривожної сигналізації на вулиці Єськова, де в одному приміщенні розташовані магазин та салон краси. Прибувши на місце, поліцейські охорони помітили силует, що вискочив з будівлі та кинувся навтьоки. За кілька секунд втікача було спіймано. При поверхневому огляді поліцейські охорони виявили у нього викрутку та ніж, а ще зв’язку ключів. При обстеженні будівлі наряд виявив відкриті вхідні двері.
Зловмисника, який зізнався у спробі крадіжки, було передано слідчо-оперативній групі Чернігівського відділу поліції. На даний час за фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка з проникненням у житло чи інше приміщення чи сховище), що передбачає від трьох до шести років ув’язнення.
Досудове розслідування проводять слідчі Чернігівського відділу поліції.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.