У листопаді порушники завдали збитків на 77 тис. грн.
За листопад 2017 року Чернігівським рибоохоронним патрулем було здійснено 43 рибоохоронних рейди, в ході яких викрито 84 порушень правил рибальства.
Половина, 43 правопорушення, виявлена рибоохоронним патрулем, була грубими. Також було зафіксовано 20 порушень любительського лову, 10 порушень пов’язаних з незаконним продажем водних біоресурсів та складено 11 актів вилучення безхазяйного майна.
Збитки, завдані рибному господарству України, складають 77,2 тис грн. Вилучено 294 кг біоресурсів (риби) та 99 одиниць заборонених знарядь лову.
Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, з 1 листопада діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах та просить дотримуватись правил рибальства.
Про всі випадки браконьєрства прохання невідкладно повідомляти на всеукраїнський безкоштовний номер «гарячої» лінії: 0-800-50-52-50 або на телефон «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля: 0991121344 та (0462) 937557.
Останні новини Чернігівщини
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.