Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 4 грудня до 8:00 5 грудня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Стан доріг:
Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 38 одиниць техніки та 47 працівників від ДП «Чернігівський облавтодор». Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в м. Чернігові по вул. Героїв Чорнобиля біля будинку № 30 о 7 год. 10 хв. 4 грудня водій автомобіля "Hyundai Accent" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав травми і був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2;
- в м. Чернігові по вул. Козацькій біля будинку № 15 на нерегульованому пішохідному переході о 17 год. 40 хв. 4 грудня водій автомобіля "Cherry Elara А21" здійснив наїзд на пішохода. Внаслідок пригоди пішохід отримав травми.
Пожежі в житловому секторі – 3.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 4 грудня до 20 години 5 грудня очікується хмарна погода з проясненням, вночі без опадів, вдень невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 1-6º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
По Чернігову температура вночі від 1-3º морозу, вдень 0-2º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура у судовому порядку стягнула майже 8 млн грн за незаконну порубку лісу 14:31
Прокурорами постійно приділяється увага питанням збереження, відтворення і раціонального використання типових та унікальних природних комплексів, які мають важливе природоохоронне значення та використовуються для рекреаційних потреб населення.
Чернігів відзначає 61 рік із моменту запуску тролейбусів 14:07
61 рік тому вулицями Чернігова вперше поїхали тролейбуси. Відтоді вони стали невід’ємною частиною міського життя — щодня поєднують людей та мікрорайони.
Призначення нового керівника театру 13:12
Відповідно до Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради, Оксана Тунік-Фриз призначена виконуючою обов’язки директора-художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка.
Поліцейські Чернігівщини викрили організоване злочинне угруповання «чорних» ріелторів і нотаріусів, які створили схему привласнення квартир померлих самотніх людей 12:40
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили транснаціональне угруповання махінаторів, які реалізували схему шахрайського заволодіння і перепродажу квартир померлих людей. «Чорні» ріелтори та приватні нотаріуси незаконно заволоділи чотирма квартирами у Чернігові на суму близько 3 мільйона гривень.
Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50
Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.