Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 01:24:50

Надзичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.06.2012   08:55

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 15 червня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі. Врятовано 1 людину.
 
1. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Киселівка, вул. Ковпака, 2 О 15 год. 37 хв. в господарстві Динько М.Ф., 1946 р.н., сталася пожежа навісу (2,5х3 м). Вогнем знищено навіс, автомобіль "ЗАЗ", мотоцикл МТ "Дніпро-11" та пошкоджено літню кухню на площі 6 кв. м. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 150000 грн.
 
2. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Вертіївка, вул. Вокзальна, 24 О 01 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку (10х12 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та веранду на площі 8 кв. м. Власник, причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.
 
Події на водних об'єктах:
 
14 червня 2012 року о 21 год. 20 хв. з озера Магістрацьке, м. Чернігів, співробітниками ЧМВ УМВС України в Чернігівській області було піднято на поверхню тіло чоловічої статі. Особа та причина смерті встановлюються.
 
Інші повідомлення:      
  
01 червня 2012 року встановлено наплавний міст через р. Десна автодороги м. Новгород-Сіверський-с. Бирине, Н-Сіверського району. Відновлено лише пішохідне сполучення з с. Бирине, с. Прокопівка та с. Підгірне. Автомобільне сполучення буде відновлено після зниження рівня води.
 
Станом на 18 год. 00 хв. електрозв'язок населених пунктів області повністю відновлено. Станом на 06 год. 00 хв. 15 червня 2012 року внаслідок складних погодних умов сталося відключення електрозв'язку у 23 населених пунктах 3 районів області: (Корюківський - 10 н.п., Ріпкинський - 11  н.п. та Сосницький - 2 н.п.).

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини