Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 03:10:54

У Чернігові демонтують "ленінський" постамент

04.12.2017   12:43

«Відповідно до статей 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з необхідністю проведення підготовчих робіт для спорудження Меморіалу Захисників України на площі Героїв Небесної Сотні та прилеглій до неї території, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Провести демонтаж п’єдесталу бетонного, облицьованого  лабрадоритом, висотою 2,5 м, та підходів до нього, вимощених гранітною брекчією, що розташований на бульварі по проспекту Миру від проспекту Перемоги до вул. Івана Мазепи у м. Чернігові.

2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради забезпечити демонтаж. Після проведення демонтажу передати за актом приймання-передачі комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради на зберігання демонтований облицьований лабрадорит та гранітну брекчію.

3. Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради забезпечити прийняття, належне зберігання і облік переданих матеріалів.

4. Управлінню патрульної поліції у м. Чернігові  забезпечити організацію громадського порядку при проведенні демонтажу.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.» - таке рішення прийняв виконком Чернігівської міської ради щойно.

Воно було підтримане одноголосно.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини