Чернігівський міський голова зустрівся з благодійниками з Великої Британії
Другого грудня в міській раді відбулася зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з благодійниками з Великої Британії, які вже досить тривалий час співпрацюють з Чернігівським Центром медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».
У складі делегації благодійників - засновники «Фонду Присцили» Кріс Бруер і Присцила Бруер, керівники благодійної організації «Англійська допомога знедоленим дітям» Джордж Міллз і Маріон Міллз, засновник благодійної організації «Допомога Фелмтед знедоленим дітям» Алан Хіллар. Участь у зустрічі взяв також Директор Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» Василь Пасічнік.
Звертаючись до гостей з Великої Британії, Чернігівський міський голова дякував їм від імені всього міста та особисто від себе за багаторічну підтримку Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». Реабілітаційний центр вже працює 25 років і за цей час надав допомогу 26 000 дітей з особливими потребами.
- Багато кому при дуже великих і поважних посадах не вдається зрозуміти, навіщо вони живуть на цьому світі. Але люди, які частинку свого часу, своїх можливостей віддають на благу справу, якою б ця справа не була, у моїх очах піднімаються вище багатьох тих керівників – сказав Владислав Атрошенко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression