Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 15:34:42

Прокуратурою вживаються заходи, спрямовані на протидію злочинності в регіоні, у тому числі й її корупційним проявам

01.12.2017   13:02Агенцiя

Робота на даному напрямі продовжується.

Враховуючи, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції» з 15.08.2016 органи прокуратури та Служби безпеки України позбавлені повноважень на складання протоколів про вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією (статті 1724-1729 КУпАП), прокуратурою Чернігівської області вжито заходів щодо об’єднання зусиль та координації спільних дій правоохоронних органів у сфері протидії корупції.

У поточному році у взаємодії з прокурорами співробітниками Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України складено та направлено до суду 142 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, що більш ніж у 2,5 рази (42) перевищує результати 2015 року та на 54 % (92) – 2016.

Стосовно посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування складено 31 протокол.

До суду направлено 11 протоколів щодо голів районних та міських рад, 3 – голів районних державних адміністрацій. Складено протоколи у відношенні начальника служби захисту споживачів області та заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За результатами судового розгляду до відповідальності притягнуто 93 (у 2015 – 39, 2016 – 64) правопорушника, якими сплачено штрафів на суму понад 100 тис грн.

Завдяки принциповій позиції за позовами прокуратури скасовано 7 нормативно-правових актів та рішень, прийнятих у наслідок корупційних правопорушень, стягнуто 77 тис грн. збитків, завданих інтересам держави.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.