Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 02:34:37

Рятувальники ліквідовували умовну пожежу в слідчому ізоляторі

29.10.2011   10:20

Щомісячно з особовим складом підрозділів управління МНС Чернігівської області проводяться тактико-спеціальні навчання, під час яких підвищується їх майстерність і професіоналізм, готовність дій за призначенням. Крім того, обслуговуючий персонал об’єктів навчань має можливість практично відпрацювати дії по ліквідації можливих пожеж і надзвичайних ситуацій.

З метою забезпечення пожежної безпеки органів і установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України, 28-го жовтня об’єктом тактико-спеціальних навчань став Чернігівський слідчий ізолятор. Установа відноситься до об’єктів з масовим перебуванням людей.

І хоча на території ізолятору відсутні великі виробничі потужності, що зменшує вірогідність виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, – зазначив заступник начальника установи з режиму і охорони та оперативної роботи майор внутрішньої служби Олександр Булко, – проте, наявність спецконтингенту та його схильність до правопорушень не виключає виникнення таких ризиків.

За легендою навчань, близько 10-ї год. сталася пожежа одного з корпусів підсобного господарства. Черговий установи оперативно викликав відомчу пожежну команду та підрозділи Чернігівського міського гарнізону МНС.

Бійці пожежної команди за допомогою вогнегасників намагались загасити полум’я, проте цього не вдалося, пожежа набула значних розмірів і охопила все приміщення корпусу. В цей час прибули 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів МНС, розгорнув роботу штаб з ліквідації надзвичайної події. Встановивши пожежні автомобілі на гідранти та пожежне водоймище на території ізолятору, рятувальники ланками газодимозахисників подали стволи на ліквідацію пожежі та захист суміжних приміщень.

Керівник навчань – в.о. заступника начальника УМНС в області з питань оперативного реагування та цивільного захисту підполковник служби цивільного захисту Володимир Куц зазначив, що головне – це була відпрацьована взаємодія з адміністрацією об’єкту щодо гасіння пожеж та евакуації персоналу, адже це дуже важливий фактор при ліквідації надзвичайних подій в таких закладах. Крім того було зазначено, що поставлені завдання були виконані в повному обсязі, спільні дії отримали добру оцінку.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини