Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 16:35:00

Сільгосппідприємці Чернігівщини ознайомилися з окремими аспектами законодавства у сфері оподаткування та земельних правовідносин

01.12.2017   12:05Агенцiя

Актуальні питання оподаткування та земельних відносин розглянули цього тижня, 28 листопада, учасники семінару-практикуму для керівників і представників сільгосппідприємств області.

Організатором заходу виступив Департамент агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації за участю громадської спілки «Аграрний союз України» та Чернігівського обласного союзу сільськогосподарських підприємств.

Серед розглянутих питань – оподаткування на додану вартість, у тому числі послідовність дій платника ПДВ у разі блокування податкових накладних, сплата податку з доходів фізичних осіб, військовий збір тощо.

Значну увагу експерти-доповідачі приділили земельним правовідносинам, зокрема, новим вимогам до договорів, особливостям їх складання, змінам у правилах використання земель, власники яких померли, ризикам орендарів у випадках, коли орендодавці не отримують орендну плату.

Крім того, йшлося про новий порядок перевірок підприємств органами Держпраці, штрафні санкції та способи захисту, типові помилки підприємств. Учасники семінару отримали відповіді на актуальні питання трудових і земельних відносин у фермерських господарствах.

У ході обговорення спікери поділилися власним досвідом на прикладах своєї практики.

Також учасників семінару поінформували про новий інструмент кредитування сільськогосподарських товаровиробників – аграрну розписку та практику її впровадження.

 
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.