Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 02:45:28

Хіміотерапевтичне відділення онкодиспансеру - чиста лікарня

01.12.2017   08:08Агенцiя

Хіміотерапевтичне відділення Чернігівського обласного онкологічного диспансеру отримало почесне звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Табличка – офіційне підтвердження –  вже висить  на вході до відділення та візуально засвідчує пацієнтам про стовідсоткову чистоту, на чому акцентувала увагу Людмила Катреча, фахівець Асоціаціїї "Служба організації інфекційного контролю". Саме ця структура і виносила рішення щодо отримання почесної відзнаки.

Як зазначив головний лікар медичного закладу Валерій Зуб, у диспансері це вже друге за рахунком  відділення, яке здатне відповідати такому рівню. Першим було відділення пухлин голови, шиї та грудної клітки. Втім колектив має за мету, щоби кожен із підрозділів відповідав сучасним стандартам чистоти.

Поступово до проекту буде задіяне кожне з відділень, адже пацієнт, перебуваючи в санітарних умовах, набуває внутрішньої впевненості та психологічної рівноваги, а його кредит довіри до лікаря збільшується. У свою чергу створена гігієнічна модель дозволяє і медичному персоналу почувати себе в комфортних умовах праці.
 
Хіміотерапевтичне  відділення забеспечили сучасним інвентарем, який  себе вже виправдовує якістю прибирання та дозволяє суттєво економити кошти на дезінфікуючих засобах. Вже очно можна побачити, як під час проведення процедур у маніпуляційному кабінеті доступне зручне ліктьове дозування мила та антисептику, знезараження виробів медичного призначення відразу відбувається у спеціальних маркованих ємкостях, шприці після використання спалюються в деструкторах. Важливим також є прибирання приміщень за двовідерною системою, яка, завдяки своїй ергономічності, мінімізує фізичне втручання в цей процес молодшого персоналу, а отже − уникається перехресне інфікування лікарняних поверхонь, досягається значна економія дезінфікуючих розчинів.

За словами завідувача хіміотерапевтичного відділення Сергія Матвійчука,  присвоєння статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» накладає на медичний персонал значну відповідальність з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги. Втім колектив щоденно готовий доводити практично, що хіміотерапевтичне віділення гідне такого високого звання.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини