Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 05:30:45

Рятувальники вивільнили чотири автівки з кювету

29.11.2017   07:47

Погіршення погодних умов, які останніми днями спостерігаються на території області, утворили складну ситуацію на дорогах.

Так, 28 листопада близько 04:35 на 95 - 100 км автодороги Київ-Суми-Юнаківка, біля с. Новий Биків  Бобровицького району, внаслідок обледеніння дорожнього покриття з'їхали в кювет 4 автомобілі.

Для проведення аварійних робіт по вилученню автомобілів з кювету залучалися відділення 15-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Бобровиця та місцева пожежна команда з с. Новий Биків, які за допомогою буксирувального тросу витягли автотранспортні засоби на проїжджу частину.

Внаслідок події жертв та постраждалих немає. Затримки руху транспорту по даній ділянці дороги не було. Всього від рятувальників було задіяно 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС України у Чернігівській області звертається до водіїв автотранспортних засобів з проханням бути уважними на дорогах, дотримуватися безпечної швидкості й дистанції руху.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.