В Ніжині група реагування патрульної поліції оперативно затримала двох вокзальних грабіжників
Поліцейські затримали на залізничній станції «Ніжин» Чернігівської області двох «гастролерів», які відлупцювали та пограбували трьох громадян. Підозрювані вже дали покази, майно повернуто потерпілим.

26 листопада до поліції з невеликим проміжком надійшло три повідомлення про пограбування. Всі потерпілі розповіли, що стали жертвою злочину біля залізничного вокзалу. Двоє зухвальців очікували на своїх жертв у тихому закутку, де одразу лупцювали їх і відбирали особисті речі, гроші та мобільні телефони.
Так, у одного чоловіка відібрали телефон «Nokia» та планшет «Lenovo», у іншого телефон «Nokia» та 50 гривень.
Більше за всіх не поталанило третьому - лиходії мало того, що позбавили парубка телефона «Nokia 5310» та 15 гривень, так ще й примусили жертву зняти з себе черевики, брюки та куртку.
Групи реагування патрульної поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області негайно перекрили район, де діяли зухвальці й почали його відпрацьовувати. Під час прочісування території поліцейські виявили двох чоловіків, схожих за описом на нападників. Потерпілі одразу упізнали своїх кривдників.
Житель Полтави та громадянин однієї з країн Кавказу зізналися у скоєному. Зловмисники розповіли, що електричкою приїхали зі столиці, щоб розжитися «легкими» грошима, й нічого кращого не видумали, як зайнятися грабунком прямо на станції.
Підозрювані затримані в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
Поліцейські повернули награбоване майно потерпілим. Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).