На Чернігівщині затримали двох українців, які зустрічали громадянина Росії на "зеленому" кордоні
Учора прикордонники Чернігівського загону неподалік державного кордону затримали двох наших співвітчизників та громадянина Росії.
Двох осіб прикордонники виявили за наданою інформацією місцевими жителями, які помітили невідомих в районі населеного пункту Карповичі Новгород-Сіверського району.
Також було затримано ще одного чоловіка, який виявився громадянином Росії. У ході їх опитування прикордонники встановили, що двоє українців прийшли до кордону зустріти громадянина Росії для подальшого супроводження в Україну.
Правопорушників було доставлено до прикордонного підрозділу для встановлення всіх обставин подорожі.
За незаконне перетинання державного кордону України на громадянина Росії правоохоронцями складено процесуальні документи, які передані до суду. Щодо громадян України - жителів Києва та Житомирської області, до Єдиного реєстру досудових розслідувань направлено повідомлення про можливе вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».
Останні новини Чернігівщини
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40
Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.
Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.
Поліція Чернігівщини затримала двох озброєних зловмисників, які вчинили розбійний напад на ветерана ЗСУ 14:47
Двоє мешканців Корюківщини озброївшись зв'язали та побили ветерана, щоб заволодіти його коштами у сумі 270 тисяч гривень.
Своєчасна діагностика та безперервне лікування – запорука ефективності в боротьбі з туберкульозом 14:14
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, про протидію та запобігання цьому захворюванню говорили на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.