Вчимося достойно жити на Землі
В Чернігівській обласній бібліотеці для дітей вдванадцяте підбиті підсумки щорічного міського екологічного конкурсу «Вчимося жити на Землі», який багато років спільними зусиллями традиційно проводить обласна бібліотека для дітей, управління освіти Чернігівської міської ради та навчально - методичний центр БЖД та ЦЗ Чернігівської області.
В цьому році 18 шкіл Чернігова взяли участь в ньому, 8 команд вийшли у фінал. Школярі підготували та провели для маленьких вихованців чотирьох дошкільних закладів міста цікаві заходи з питань пожежної безпеки, правил поведінки «Коли ти сам вдома», правил поведінки на дорогах тощо. Дітям це спілкування дуже сподобалось, з ними грали, розповідали цікаві історії, показували кліпи, уривки з мультиків. Все це було і повчально, і цікаво і методично грамотно.
Всі фіналісти були нагороджені грамотами управління освіти Чернігівської міської ради за активну участь у конкурсі, переможцями стали команди:
1 місце – ЗСШ ФМП № 12;
2 місце – ЗОШ № 4;
3 місце – ЗОШ № 6 і ЗОШ № 21.
Творча робота ЗОШ № 30 була відзначена Гран-прі та Подякою управління патрульної поліції у місті Чернігові. Усіх фіналістів і переможців привітав і вручив нагороди капітан патрульної поліції Олександр Леонов. Учасники конкурсу ще раз нагадали – достойно жити на Землі треба постійно вчитися і дітям, і дорослим.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.