Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 травня, 10:51:28

Чорнобильська радіація "наздоганяє" українців через 30 років

27.11.2017   08:32Агенцiя

У Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення проводять безкоштовне скринінгове обстеження громадян, які на момент аварії на ЧАЕС були дітьми, щойно народились або навіть ще були в лоні матері.

Лікарі констатують: через отриману тридцять років тому радіацію сьогодні в Україні збільшується кількість онкологічних захворювань.

«Відомо, що після Чорнобиля дуже збільшилась кількість випадків такого захворювання, як рак щитоподібної залози. Це обумовлено дією радіоактивного йоду», – пояснює лікар-ендокринолог Олег Осадців.

Захворювання щитоподібної залози складно виявити без скринінгового дослідження, пояснюють фахівці. Тому в ОЦРЗОН і реалізують проект безкоштовної діагностики. Головне – щоб приходили люди. Чим раніше лікарі виявлять захворювання, тим більше шансів на вдале лікування.

Для того, щоб пройти безкоштовне обстеження у Центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення, потрібно із паспортом прийти в реєстратуру. Там отримати талон на ультразвукове дослідження щитоподібної залози, після чого – консультація лікарів.

Вчасна діагностика та правильне лікування – це єдиний поки дієвий спосіб боротьби із негативними наслідками Чорнобильської катастрофи, переконані фахівці.


Чернігівський обласний Центр радіаційного захисту та оздоровлення населення

Останні новини Чернігівщини

Більше 864 тис. грн надійшло до бюджетів Чернігівщини в результаті проведення земельних аукціонів

Більше 864 тис. грн надійшло до бюджетів Чернігівщини в результаті проведення земельних аукціонів 10:46

З початку 2019 року на електронних земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області, продано права оренди на 23 земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 313,49 гектара.

Заклади дошкільної освіти Чернігівської області. ДОВІДКА

Заклади дошкільної освіти Чернігівської області. ДОВІДКА 10:40

На кінець 2018 року на Чернігівщині діяло 438закладів дошкільноїосвіти: 226 дитячих садочків, 145 ясел-садків та 67інших закладів. Майже дві третини з них розташовані в сільській місцевості.

В травні ціна газу для мешканців Чернігівщини знизиться на 24 копійки

В травні ціна газу для мешканців Чернігівщини знизиться на 24 копійки 10:36

Ціна газу для жителів Чернігівської області в травні складатиме 8 309,33 за тис куб.м, а в червні - 8 689,40 за тис куб.м. Підставою для таких змін стало запровадження нових тарифів на транспортування газу магістральними газопроводами для «дочки» НАК Нафтогазу - АТ Укртрансгаз, а також коливання оптової ціни Нафтогазу.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 травня до 8:00 21 травня 2019 року.

Анульовано 6 ліцензій за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім

Анульовано 6 ліцензій за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім 08:11

В управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області проінформували, що станом на 01.05 2019 в області діє 4730 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини