Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 23:30:38

Прокуратура в суді вимагає визнати недійсним договір та результати закупівлі природного газу на 500 тис. грн.

25.11.2017   09:43Агенцiя

Як встановлено, ряд державних та комунальних установ області уклали угоди з одним з приватних суб’єктів господарювання, зареєстрованим у Дніпропетровській області, про поставку паливно-мастильних матеріалів за попередньою оплатою.

Проте, після отримання коштів у повному обсязі, товариством свої зобов’язання в частині передачі відповідних документів для подальшого отримання пального на АЗС не виконано.

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено 12 позовів прокурорів про повернення сплачених платежів до бюджету на загальну суму понад 300 тис грн.

Крім того, внаслідок послідовної та наступальної діяльності прокурорів виявлено угоди на поставку енергоносіїв, укладені на основі тендерів, проведених з порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Рішенням господарського суду Чернігівської області задоволено позов прокуратури області в інтересах Міністерства економічного розвитку і торгівлі України до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців і осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, Державної міграційної служби України та одного із газопостачальних товариства про визнання недійсними договору та результатів закупівлі природного газу на понад 1 млн грн. На виконання рішення суду угоду розірвано.

Підставою для звернення до суду ще з одним позовом стало порушення замовником вимог Закону України «Про публічні закупівлі» в частині неправильного обрання процедури закупівлі, яку відповідачем було обрано у зв’язку з відсутністю конкуренції. Вказана процедура застосовується як виняток і лише після проведення переговорів з одним або кількома учасниками (ч. 1 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Водночас вказане залишено поза увагою відповідачів при здійсненні публічної закупівлі на неконкурентних засадах.

Наразі регіональна прокуратура звернулась до суду з новим позовом в інтересах Міністерства економічного розвитку України до

Комунального закладу «Носівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Носівської районної ради про визнання недійсними договору та результатів закупівлі природного газу на майже півмільйона гривень.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини