За позовом прокуратури судом недопущено вирубку майже 300 дерев
Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на захист інтересів держави у сфері лісокористування. У ході реалізації представницьких повноважень встановлено, що одному з постійних лісокористувачів у березні поточного року надано лісорубний квиток на вирубку дерев листяних порід.

Разом з тим, внаслідок неправильно оформлених матеріалів лісосіки, під вирубку протиправно запланована і частина лісовкритих земель, що знаходилися в постійному користуванні одного з державних лісогосподарських підприємств. Зазначений факт підтверджено матеріалами перевірки Держеконіспекції в Чернігівській області.
З метою захисту та недопущення порушення інтересів держави, прокуратурою області вжито заходів представницького реагування та подано позов до Чернігівського окружного адміністративного суду з вимогою скасування лісорубного квитка.
Розглянувши надані суду докази та заслухавши пояснення сторін, суд визнав доводи прокурора обґрунтованими та рішенням від 22.11.2017 задовольнив позов у повному обсязі.
Завдяки своєчасно вжитим прокурором заходам реагування, упереджено незаконну вирубку 293 дерев листяних порід на орієнтовній площі близько 3 га земель.
Робота з цих питань продовжується.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Хвилина мовчання у Чернігові відтепер лунає в чотирьох мікрорайонах міста 08:47
У чотирьох мікрорайонах Чернігова щоранку о 9:00 годині відтепер оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.