Чернігів проводить маркентингове дослідження іміджу міста та пропонує приз - романтичний weekend на двох
З 1 листопада Чернігів проводить друге маркетингове дослідження свого іміджу. Впродовж двох з половиною місяців до 14 січня серед гостей міста проводитиметься опитування за допомогою анкет face-to-face, які складені трьома мовами (українською, англійською та російською).
Анкети розповсюджуються серед гостей міста в чернігівських готелях, ресторанах, музеях, на головних туристичних локаціях та торгових центрах міста. Використовується також і онлайн-версія через мережу Інтернет.
Анкета розроблялася управлінням культури та туризму Чернігівської міської ради спільно з Чернігівським національним технологічним університетом. У ній враховані основні питання, які допоможуть визначити ставлення туристів до Чернігова.
Заповнюючи анкету, іноземні та українські туристи стають учасниками розіграшу романтичного уїк-енду в Чернігові на двох осіб. На переможців чекає безкоштовне проживання в тризірковому готелі в центрі міста, романтична екскурсія містом легенд, смачна вечеря та інші приємні сюрпризи.
Підсумки розіграшу будуть оголошені після 1 лютого 2018 року.
Для заповнення анкети потрібно перейти за посиланням:
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSc1u79floNN8F63iy.../viewform
За інформацією управління культури та туризму міської ради, цим анкетуванням зацікавилися також у Полтаві, яка збирається перейняти досвід Чернігова. Анкетування дає можливість вивчити туристичні потоки до Чернігова, думку туристів про наше місто, їх враження та побажання. Важливим є також фактор згуртування представників туристичного бізнесу міста та сприяння його подальшому розвитку.
На сьогодні вже опитані 311 гостей міста, з них: 62 особи пройшли анкетування в онлайн-режимі, 143 опитування провели серед туристів у місті студенти кафедри маркетингу ЧНТУ, решта респондентів заповнили анкети, запропоновані їм у готелях, кафе, музеях та інших туристичних закладах Чернігова.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.