Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 11:15:58

Поліція затримала містянина за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому

23.11.2017   07:27

Чоловіки посварилися, а потім побилися через ревнощі. В якості аргументу один з них використав дерев’яний стілець, яким вдарив опонента по голові.

До поліції надійшло повідомлення від персоналу Новгород-Сіверської центральної районної лікарні про госпіталізацію в стані коми тяжко побитого місцевого жителя. Медики діагностували у пацієнта відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та алкогольне сп’яніння.

В ході розслідування обставин події кримінальна поліція Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області встановила, що 20 листопада внаслідок конфлікту на фоні неприязних стосунків відбулася бійка між потерпілим і місцевим жителем, в ході якої останній завдав чоловікові численних ударів дерев’яним стільцем по голові.

21 листопада потерпілий помер в реанімаційному відділенні центральної районної лікарні.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

Зловмисник затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, йому оголошено про підозру.

Триває досудове розслідування.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини