Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 16:38:29

Проблема відтворення населення на Чернігівщині. Статистика

13.06.2012   14:30

Останнє десятиліття в області спостерігаються позитивні тенденції в динаміці народжуваності. У минулому році народилося 10134 дитини, що на 0,4% більше, ніж у 2010р. Щоденно, у середньому, в області народжувалося 28 дітей (в Україні – 1377).

Важливим чинником формування рівня народжуваності в умовах низької дітородної активності є стан репродуктивного здоров’я. Упродовж 2011р. в області зареєстровано 7608 випадків ускладнення вагітності, пологів і післяпологового періоду, що становить 2977 випадків на 100 тис. жінок фертильного (15–49 років) віку, проти 3130 випадків у 2010р. Із числа прийнятих у минулому році пологів нормальними були 69,7%.

До втрат потенційно можливого нарощення чисельності населення можна віднести аборти, які ще залишаються поширеним засобом регулювання народжуваності. Хоч офіційно зареєстрована кількість абортів в останні роки помітно зменшується (у 2011р. – 3934), проте високим залишається співвідношення кількості пологів та абортів. У 2011р. на кожні 100 пологів припадало 40 абортів проти 135 у 2001р.

Загрозливим є той факт, що 420 абортів (10,7% загальної кількості) припадає на первинно вагітних, з них два – у віці до 14 років, 40 – у віці 15–17 років, 61 – у віці 18–19 років.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини