Набрало законної сили рішення суду, яким керівника комунального підприємства визнано винним у неповідомленні про наявність реального конфлікту інтересів
Судом апеляційної інстанції залишено без змін постанову суду, якою керівника одного з комунальних підприємств м. Ніжина визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення про наявність реального конфлікту інтересів) та ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).
Прокурором в суді доведено, що правопорушник, будучи посадовцем юридичної особи публічного права, в умовах реального конфлікту інтересів, неодноразово протягом 2016-2017 років приймав рішення про своє преміювання, а також несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані.
За скоєне правопорушення судом призначено покарання у виді штрафу в розмірі 250 (4250 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Не погоджуючись із прийнятим рішенням правопорушник оскаржив його до суду вищої інстанції.
Однак, апеляційний суд підтвердив правильність позиції прокуратури, залишивши скаргу без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.
Постанова суду набрала законної сили.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.