Медична допомога для учасників АТО
На Чернігівщині вже більше 20 років функціонує центр радіаційного захисту та оздоровлення населення. З початком воєнних дій на Донбасі вже близько п’ятисот бійців пройшли тут комплексне медичне обстеження.
Для оперативного лікарського втручання керівництво Центру запровадило медичний реєстр учасників АТО з їхніми особистими даними та встановленими діагнозами.
Під час бойових дій на Сході у захисників все частіше почали загострюватись неврологічні хвороби. Постійне спілкування, сучасні ліки і навіть сеанси гіпнозу – є сучасними методами лікування воїнів.
На майбутнє лікарі закликають всіх учасників АТО не залишати проблему в глухому куті, а звертатися до Центру та пройти комплексне медичне обстеження. Зробити це можна маючи лише пільгове посвідчення учасника бойових дій або довідку про безпосередню участь в АТО.
Ігор Березинський
Останні новини Чернігівщини
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.
Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29
У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.