Рятувальники двічі залучались до ліквідації наслідків ДТП
10 листопада о 17:30 на 187 км автодороги Київ - Чернігів - Нові Яриловичі, що поблизу смт Ріпки, легковий автомобіль "Оpel Astra" зіткнувся з вантажівкою "ГАЗ-53А".

В результаті дорожньо-транспортної пригоди 61-річний водій легковика від отриманих травм загинув на місці. Двоє ж пасажирів 1992 та 1998 р.н. отримали тілесні ушкодження й були доставлені до лікарні. Для проведення робіт з деблокування людей, яких затисло деформованими конструкціями автомобіля, залучалося відділення 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.
11 листопада о 16:56 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду поблизу с. Козероги Чернігівського району за участю автомобілів "NISSAN Pathfinder" та "ВАЗ-21099".
В результаті лобового зіткнення водій та пасажир "вазівки", обоє 1986 р.н., загинули на місці пригоди. Водія та пасажира "NISSAN Pathfinder" з травмами різного ступеню каретою швидкої допомоги було доставлено до одного з лікувальних закладів обласного центру. Для проведення аварійно-рятувальних робіт до місця пригоди прибуло відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області. За допомогою спеціального інструменту рятувальники вилучили з понівечених транспортних засобів загиблих та постраждалих у ДТП.
Всього для проведення комплексу невідкладних робіт від ДСНС залучалося 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.
В обох випадках обставини подій з'ясовуються працівниками Національної поліції.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: